автобус 183
Vozovna Kobylisy Háje
Trasa MHD на карте Praha
Směr "Sídliště Čimice" прямое направление
43 остановки
Протяжённость 23 км.
- Háje
- Horčičkova
- Jakobiho
- Sídliště Petrovice
- Janovská
- Na Křečku
- Nádraží Horní Měcholupy
- Boloňská
- Řepčická
- Gercenova
- Nádraží Hostivař
- Sklářská
- Kablo
- Barvy a laky
- Radiová
- Zamenhofova
- Spalovna Malešice
- Perlit
- Za Horou
- Kolonie
- Pod Táborem
- Spojovací
- Balkán
- K Žižkovu
- Nádraží Libeň
- Vysočanská
- Nad Jetelkou
- Prosek
- Sídliště Prosek
- Střížkov
- Třebenická
- Štěpničná
- Ládví
- Kobylisy
- Sídliště Kobylisy
- Mirovická
- Vozovna Kobylisy
- Za Čimickým hájem
- Přívorská
- Libeňská
- Čimice
- Sídliště Čimice
- Sídliště Čimice
Směr "Háje" обратное направление
42 остановки
Протяжённость 22.8 км.
- Sídliště Čimice
- Čimice
- Libeňská
- Okořská
- Přívorská
- Za Čimickým hájem
- Vozovna Kobylisy
- Mirovická
- Sídliště Kobylisy
- Kobylisy
- Kobylisy
- Ládví
- Štěpničná
- Třebenická
- Střížkov
- Sídliště Prosek
- Prosek
- Nad Jetelkou
- Vysočanská
- Nádraží Libeň
- K Žižkovu
- Balkán
- Spojovací
- Pod Táborem
- Kolonie
- Perlit
- Spalovna Malešice
- Radiová
- Barvy a laky
- Kablo
- Sklářská
- Nádraží Hostivař
- Gercenova
- Řepčická
- Boloňská
- Nádraží Horní Měcholupy
- Na Křečku
- Janovská
- Sídliště Petrovice
- Jakobiho
- Horčičkova
- Háje
Отзывы